bip bip top
   
 
 
drukuj

2009-06-22 14:23:13

Informacje ogólne


Referat Finansowo - Budżetowy

Skarbnik Gminy

Wiesława Pytka

tel.48 615 70 03 w. 105

skarbnik@wysmierzyce.pl

Ksiegowość budżetowa

Katarzyna Miros - inspektor

tel. 48 615 70 03 w. 106

miros@wysmierzyce.pl

Wieloosobowe samodzielne stanowisko ds. ekonomicznej obsługi oświaty

Halina Badowska - główna księgowa

Mariola Jaworska - referent d/s ekonomiczno-administracyjnych

tel.  48 615 70 03 w. 114

Księgowość podatkowa

Jolanta Cybulska - inspektor

cybulska@wysmierzyce.pl

Krystyna Sałek - inspektor

tel. 48 615 70 03 w. 107

Referat Organizacyjno - Administracyjny

Justyna Wiśniewska - inspektor

tel. 48 615 70 03 w.101

Kinga Kawińska - referent

tel. 48 615 70 03 w. 110

biurorady@wysmierzyce.pl

Katarzyna Wilewska - referent

wilewska@wysmierzyce.pl

tel. 48 615 70 03 w. 104

Referat Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego

Agnieszka Szymańska - zastepca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego

szymanska@wysmierzyce.pl

Karol Dąbrowski - inspektor

karoldabrowski@wysmierzyce.pl

tel. 48 615 70 03 w. 109

Referat Gospodarki Komunalnej, Budownictwa i Ochrony Środowiska

Janusz Malik - kierownik

malik@wysmierzyce.pl

tel. 48 615 70 03 w.112

Mieczysław Kośla - inspektor

kosla@wysmierzyce.pl

tel. 48 615 70 03 w. 111

Kinga Pawłowska - referent

pawlowska@wysmierzyce.pl

tel. 48 615 70 03 w. 108

Administrator Bezpieczeństwa Informacji

Mateusz Walczewski

walczewski@wysmierzyce.pl

tel. 48 615 70 03 w. 104

JEDNOSTKI ORGANIZACYJNE

Miejsko-Gminny  Ośrodek Pomocy Społecznej

Justyna Bubek - kierownik

gops_wysmierzyce@op.pl

Irena Wilewska - pracownik socjalny

Joanna Małek- referent ds. świadczeń rodzinnych

Teresa Krawczyk - opiekunka środowiskowa 

Aneta Rek - asystent rodziny

tel:  (48)615 70 03 w. 115

Zakład Gospodarki Komunalnej

Andrzej Sitarek- p.o. kierownik

zgkwysmierzyce@op.pl

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna

Justyna Bomba - dyrektor

biblwysm@wp.pl

Anna Jastrzębska - młodszy bibliotekarz 

tel.  (48) 615 70 03 w. 113

       (48) 615 71 20

Informacje o artykule

Autor:
Zredagował(a):
Data powstania: 22.06.2009 13:23
Data ostatniej modyfikacji: 15.03.2017 07:33
Liczba wyświetleń: 5087